کاربرد برنامه نوسی پایتون برای مهندسین شبکه

پایتون و شبکه های کامپیوتری پایتون آموزش پایتون برای شبکه کارها  در دوران آکادمی دو سطح دسترسی به خدمات شبکه را فراهم می کند. در سطح پایین ، می توانید به پشتیبانی پایه ای سوکت در سیستم عامل دسترسی پیدا کنید ، که به شما امکان می دهد کلاینت ها و سرورها را برای پروتکل های اتصال محور و بدون اتصال پیاده‌سازی کنید. پایتون همچنین دارای کتابخانه هایی است که دسترسی سطح بالاتر به پروتکل های شبکه خاص در سطح برنامه مانند FTP ، HTTP و غیره را فراهم می کند. 

زبان برنامه نویسی پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی جهان است. یادگیری پایتون آسان است و علاوه بر این بازار کار مناسبی دارد. امروزه مراکز زیادی در زمینه آموزش برنامه نویسی برای افراد مبتدی فعالیت می نمایند. با شرکت در دوره آموزشی Python می توان مدرک بین المللی برنامه نویسی را نیز دریافت نمود و وارد بازار کار شد. در ادامه کاربردهای زبان پایتون، ویژگی ها و پیش نیاز های آن را بررسی می کنیم. سپس مزیت های آن را شرح می دهیم و در نهایت آکادمی دوران را معرفی می نماییم.

 

دوره Python

 

برای دنیای Open Source یا همان متن باز، علم، تکنولوژی و برنامه‌های منطبق با خود را نیاز دارد، در این شرایط دانستن و مهارت در هر یک از زبان‌های داینامیک برای برنامه‌نویسان، توسعه‌دهندگان برنامه‌ها و نرم‌افزارها لازم و ضروریست، نوشتن کد و به وسیله سیستم برنامه‌نویسی پایتون سرآغاز ورود به عصر جدید تکنولوژی است. زبان برنامه‌نویسی پایتون را می‌توان پویا،خوانا و دارای استقلال از فضای اجرایی است که مجموعه‌های گسترده مثل Facebook یا yahoo جهت بهبود و پیشرفت برنامه‌ها و خدمت رسانی در سرویس‌ از پایتون استفاده می‌کنند. دوره آموزش Python رایگان آکادمی ( آموزش پایتون ) در دو سطح ارائه می‌گردد.
 

آموزش PHP

عده زیادی تمایل به آموزش توسعه وب دارند، اما در مورد اینکه در دنیای پر از زبان های برنامه نویسی برای شروع باید کدام زبان برنامه نویسی را انتخاب کنند سردرگم می‌شوند. اما وقتی صحبت از انتخاب یک زبان برنامه نویسی ساده برای توسعه وب می‌شود، دوره آموزش PHP مقدناتی تا پیشرفته در دوران یک انتخاب عالی و یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی سمت سرور است.

شروع دوره PHP یک حرکت بی نقص برای توسعه وب است. در دوره آموزش Php  با فریمورک‌های زیادی مانند لاراول و Codeigniter آشنا می‌شوید که توسعه وب را بسیار آسان می‌کند. بسیاری از کتابخانه ها برای تولید گزارش های نمودار و رمزگذاری اعتبار ورود و غیره استفاده می‌شوند.

 

 

هکر اخلاقی معتبر کیست؟

آموزش ceh آنلاین هکرهای اخلاقی متخصصان امنیت اطلاعات هستند که برای شناسایی و کاهش آسیب پذیری در شبکه ها و انجام ارزیابی های امنیتی برای جلوگیری از نقض داده ها آموزش دیده اند. هک اخلاقی یک مسیر شغلی امیدوارکننده با فرصت‌های رشد علمی و فنی  گسترده است. هکرهای اخلاقی معتبر دارای عناوین شغلی مختلفی در امنیت سایبری هستند. کار اصلی آنها برای آزمایش و ایمن سازی دارایی های یک سازمان حیاتی است. هکرهای اخلاقی در همان تاکتیک‌ها، تکنیک‌ها و رویه‌ها (TTP) که توسط هکرهای مخرب/کلاه سیاه برای نفوذ به سیستم‌های سازمان‌ها از طریق یک فرآیند تکرارپذیر و روشمند که نقاط ضعف را آشکار می‌کند و از آنها بهره‌برداری می‌کند، آموزش دیده و ماهر هستند.

آموزش دوره‌های تخصصی سیسکو، به دو صورت تئوری و آزمون عملی به حالت ترکیبی برای تمام دانش‌آموختگان برگزار می‌شود. در این صورت شما می‌توانید تمامی مباحثی که آموزش داده می‌شود، را به طور کامل درک کنید و مهارت‌های عملی لازم را به طور کامل یاد بگیرید. در پایان این دوره‌ها شما قادر خواهید بود که یک گواهینامه معتبر سیسکو داشته باشید که در تمام کشورهای دنیا اعتبار بالایی دارد. در این صورت می‌توانید در حرفه خود شاهد پیشرفت‌های بیشتر و بالارفتن ارزش شغلی خود باشید