آموزش سیسکو

 


جدیدترین و کامل ترین دوره آموزش CCNP Enterprise (ENCOR+ENARSI) با بیش از 50 فیلم آموزشی CCNP رایگان توسط مهندس مردان منتشر شد . دوره آموزش CCNP Enterprise (ENCOR+ENARSI) یکی از اصلی ترین و مهمترین دوره های سیسکو در سطح پیشرفته میباشد که به بحث پیاده سازی، خطایابی و مدیریت شبکه های رایانه ای میپردازد. این دوره از دو آزمون مختلف ENCOR و ENARSI تشکیل شده است.


آموزش سیسکو دوران آکادمی و کلا دوره های آموزشی شرکت سیسکو، معمولا به راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بستر سخت افزاری می پردازند. طراحی شماتیک و ساختاربندی فیزیکی شبکه و تنظیم و راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های سیسکو از مباحث مهم این دوره های آموزشی هستند.

در حال حاضر بازار کار بسیار خوبی برای متخصصینی که به مباحث سیسکو آشنایی یا تسلط دارند در ایران و کل دنیا وجود دارد. بر طبق آمارهای جهانی در سالهای اخیر رشته های سیسکو و مایکروسافت و کلا شبکه رتبه نخست را در مشاغل پر درآمد داشته اند. در ایران نیز به دلیل محدود بودن متخصصین سیسکو این رشته به مهارت مورد علاقه اکثر دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند یا در شرف فارغ التحصیلی هستند و دغدغه پیدا کردن شغل مناسب دارند قرار گرفته است. تقریبا اکثر کسانی که این دوره ها را حداقل تا پایان دوره آموزش CCNP گذرانده اند جذب مشاغل و شرکتهای بزرگ و رو به رشد می شوند.

اولین کورس دوره های سیسکو و در حقیقت دروازه ورودی آن CCNA نام دارد ، پس از گذراندن این دوره می توانید دوره های حرفه ای تر سیسکو به یعنی آموزش آنلاین CCNP را بگذرانید که شامل سه کورس به نام های Route ، Switch ، Tshoot و است. حرفه ای ترین و بالاترین سطح مدارک سیسکو CCIE نام دارد که در ایران کمتر از 50 نفر به این مدرک دست یافته اند . اساتید کندو از آن جمله می باشند و همگی دارای مدرک آموزش CCIE در دوره های سیسکو می باشند.


آموزش برنامه‌نویسی را از کجا شروع کنیم؟
برنامه‌نویسی یکی از پردرآمدترین شغل‌های جهان است. همین موضوع باعث شده تا در سال‌های اخیر سروصدای زیادی به پا کند و در میان افراد به محبوبیت فوق‌العاده‌ای برسد. افزایش سطح درآمد این شغل و البته جذابیت آن، باعث شده تا افراد زیادی به فعالیت در این حوزه علاقه پیدا کنند و به هر نحوی به دنبال فراگیری آموزش برنامه‌نویسی باشند.