آموزش ceh دوران آکادمی

امنیت اطلاعات در بستر شبکه‌های کامپیوتری و اینترنتی بسیار حائز اهمیت است و در صورت عدم توجه لازم به آن، سازمان یا افراد باید هزینه‌ها و صدمات گزاف و جبران‌ناپذیری را پرداخت کنند. امروزه نیاز به وجود امنیت اطلاعات در تمامی حرفه‌ها و مشاغل و صنایع مشهود بوده و مدیران در صدد ایجاد مکانیزم‌های جهت پیاده‌سازی اصول امنیت در شبکه‌های خود هستند. از آنجایی‌ که مبحث امنیت نسبی است و نمی‌توان به‌ صورت مطلق بیان کرد که شبکه ما امن است؛ نیازمند به‌ روزرسانی دانش و تمهیدات درون‌سازمانی و تعریف مکانیزم‌های مدیریت ریسک و... است.

 

دانلود رایگان دوره هکر قانونمند از آنجایی‌ که برخی مدیران به دلایلی اعم سربار مدیریتی و یا ضعف دانش نسبت به مهم، حساسیت خاص را نداشته و صرفا به مسئله امن‌سازی و مقاوم‌سازی شبکه در حد نصب یک یا چند تجهیز امنیتی بسنده کرده و برخورد کاملا ابتدایی با این مقوله بسیار مهم دارند که همین مسئله باعث شده که کلیه فرایندهای زیرساختی اعم از طراحی و پیاده‌سازی شبکه و... بدون درنظرگرفتن اصول معماری امنیت لحاظ شده باشد. بنا به همین دلایل مطرح شده در یک برهه زمانی مناسب، مهاجم به اهداف خود و اطلاعات حساس دست پیدا کرده و کل اطلاعات سازمان را به دست می‌آورد؛ یا شبکه را دچار اختلال خواهد کرد.

 

گام اول در این آموزش ceh رایگان آشنایی هرچه بیشتر مهندسان و متخصصان فعال در حوزه امنیت سایبری با انواع حملات و آزمایش‌های گرایش نفوذ بوده که باعث تسلط بیشتر در شناخت روند حملات خواهد شد. در گام دوم سعی شده که مخاطبین با را با اصول و قواعد آزمایش‌های نفوذ و قوانین هکرهای اخلاق‌گرا آشنا نماید؛ به عبارتی دیگر سعی شده در این آموزش الفبای چگونگی یک آزمایش نفوذ (Penetration Test) کامل را بر روی هدف از قبل برنامه‌ریزی‌ شده خود پیاده‌سازی کرده و در انتها یک گزارش کامل ارائه کرده و مقدمه‌ای برای اجرای فرایند امن‌سازی در سازمان خود باشد.

 

از نظر فنی یک مهندس امنیت شبکه‌های کامپیوتری و امنیت اطلاعات بایستی با (اصول آزمایش‌های نفوذ و ساختارها و قوانین هکرهای اخلاق‌گرا) آشنا بوده و بستر امن‌سازی و مقاوم‌سازی را بر روی بستر شبکه‌های تحت مدیریت خود فراهم آورد. در نهایت پس از اتمام این آموزش CEH v12 رایگان شما توانایی شرکت در آزمون گواهینامه C|EH را داشته و به مهارت‌هایی که برای کشف آسیب‌پذیری‌ها و امن‌سازی سامانه‌ها، شبکه‌ها، برنامه‌ها، پایگاه‌های داده و داده‌های حیاتی از هکرهای مخرب نیاز دارید مجهز خواهید شد. CEH مکانی عالی برای شروع حرفه شما در امنیت سایبری است.