Docker آموزش


Docker آموزش یک ساختار و روش فکری است که در آن سرعت، پایداری و کیفیت از ارکان اصلی آن به شمار می روند. در این چرخه لازم است تا فاصله بین تیم های توسعه دهنده نرم افزار و عملیات و پشتیبانی به حداقل برسد.  یک دیدگاه جهت نیل به این هدف این است تا تیم توسعه دهنده و عملیات در یک بستر یکسان کار کنند و شبهاتی که در خصوص کارکرد متفاوت یک نرم افزار یکسان در محیط های مختلف وجود دارد از بین برود. چنین راهکاری هرچند به وسیله امکانات و تکنولوژی های مجازی سازی تا حدی رفع شد، ولی کندی این روش موجب شد تا Container ها بتوانند خودنمایی کنند. در میان Container های مختلفی که وجود دارند، Docker نقشی بسیار اساسی در دنیای امروز تکنولوژی دارد. سهولت استفاده از آن، امکانات بسیار زیاد و پیشرفته و سازگاری آن با نرم افزار کنترل چرخه Continuous Integration موجب شده است تا به عنوان رکن اساسی و پرکاربرد در میان Container ها، تلقی شود.

 

محتوای دوره جامع آموزشDocker دوران آکادمی 

در این دوره به کلیات Container ها اشاره ای خواهد شد. سپس به صورت عملی به یادگیری مفاهیم و کاربرد های Docker و انطباق آن با سایر ابزار ها در حوزه DevOps خواهیم پرداخت.

 

پیش نیاز دوره آموزشDocker رایگان

LPIC-1

 

·         مخاطبین دوره Docker Administrator

·         علاقه مندان به لینوکس

·         تمامی متخصصان، مدیران و راهبران لینوکسی

·         متخصصان مجازی سازی

·         مهندسین شبکه

·         مدیران سرور

·         مزایای دوره

·         ارائه مدرک معتبر

·         برگزاری دوره ها بصورت کاملا عملی

·         استفاده از لابراتور مجهز

·         استفاده از برترین اساتید داخلی و با مدرک بین المللی

·         با توجه به حضور گروه دوران در بیش از 1000 پروژه سازمانی، امکان معرفی دانشجویان دوره به بازار کار مرتبط به دوره ها

·         تخفیف جهت حضور در دوره های بعدی

·         دریافت مدرک بین المللی مرتبط