دوره Python چیست؟ برنامه نویسی به زبان پایتون چگونه است؟ بهترین مرکز آموزش برنامه نویسی python کجاست؟ زبان برنامه نویسی پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی جهان است. یادگیری پایتون آسان است و علاوه بر این بازار کار مناسبی دارد. امروزه مراکز زیادی در زمینه آموزش پایتون به زبان ساده pdf برای افراد مبتدی فعالیت می نمایند. با شرکت در دوره آموزشی Python می توان مدرک بین المللی برنامه نویسی را نیز دریافت نمود و وارد بازار کار شد. در ادامه کاربردهای زبان پایتون، ویژگی ها و پیش نیاز های آن را بررسی می کنیم. سپس مزیت های آن را شرح می دهیم و در نهایت آکادمی دوران را معرفی می نماییم.

برای دنیای Open Source یا همان متن باز، علم، تکنولوژی و برنامه‌های منطبق با خود را نیاز دارد، در این شرایط دانستن و مهارت در هر یک از زبان‌های داینامیک برای برنامه‌نویسان، توسعه‌دهندگان برنامه‌ها و نرم‌افزارها لازم و ضروریست، نوشتن کد و به وسیله سیستم برنامه‌نویسی پایتون سرآغاز ورود به عصر جدید تکنولوژی است. زبان برنامه‌نویسی پایتون را می‌توان پویا،خوانا و دارای استقلال از فضای اجرایی است که مجموعه‌های گسترده مثل Facebook یا yahoo جهت بهبود و پیشرفت برنامه‌ها و خدمت رسانی در سرویس‌ از پایتون استفاده می‌کنند. دوره Python ( آموزش پایتون ) در دو سطح ارائه می‌گردد.

کاربردهای زبان پایتون چیست؟

کاربرد پایتون چیست؟ با یادگیری پایتون می توان از کاربردهای متنوع آن استفاده کرد. پردازش تصویر، توسعه نرم افزار و وب، هوش مصنوعی، هک، نرم افزارهای دسکتاپ و… از مهمترین کاربردهای زبان پایتون محسوب می شوند.

ویژگی های دوره Python چیست؟

آموزش صفر تا صد پایتون از ویژگی های متعددی برخوردار می باشد. بر این اساس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مناسب
  • یادگیری آسان
  • دریافت مدرک معتبر
  • کاربردهای گسترده

زبان پایتون مناسب چه افرادی است؟

زبان پایتون برای افراد مبتدی انتخاب بی نظیری خواهد بود‌. به علاوه این زبان از کتابخانه های متعددی نیز برخوردار می باشد‌‌. علاوه بر این می توان از زبان پایتون در حوزه های زیادی استفاده کرد‌.

شرح دوره Python ( آموزش پایتون )

سیستم تدریس دوره پایتون در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ارائه می‌شود که این دو سطح  به شرح ذیل است:

آموزش سطح اول آشنایی با ویژگی‌های زبان کلی پایتون، کتابخانه بسیار کامل و کاربردی آن می‌باشد. زبان برنامه‌نویسی پایتون کتابخانه‌ای دارد که به آسانی قابلیت استفاده در موضوعات بروز مثل علوم داده، پیویش داده‌، پویش متن، ماشین لرنینگ و امنیت داده‌ها را دارا می‌باشد.

 

نشانه‌گذاری پکیج‌ها در پایتون (Python Packaging Index)

موضوع دیگری که در سطح مقدماتی مورد بحث و آموزش قرار می‌گیرد شناخت نشانه‌گذاری پکیج‌ها در دوره پایتون (Python Packaging Index) و ماژول‌های کاربردی آن می‌باشد.
اما سطح بعد در خصوص استفاده از ویژگی‌های اصلی پایتون مثل برنامه‌نویسی برای شبکه و سوکت(Socket Programming)، سریالی کردن آبجکت‌ها جهت رد و بدل نمودن داده‌ها مابین کلاینت و سرور، آشنایی با عبارات اصولی و پیاده‌سازی و اجرای چند مثال با اسکریپت کاربردی برای پردازش داده‌های جمع‌آوری شده از موجودی نمونه وب سایت گزینش شده و پردازش یک فایل ثبت رویدادهای سیستم نیز بخشی از لذت‌های آموزش پایتون دوران آکادمی است.